Nízká hladina testosteronu

Nízká hladina testosteronu

Hladina testosteronu přirozeně s věkem klesá, kdy ji potřebujeme doplnit. To se dá zajistit za pomocí kotvičníku forte, což je blahodárná rostlina.

Nízká hladina testosteronu

Efektivně jej doplňte

Každý muž stárne, což je naprosto přirozené, protože nikdo nemůže být věčně mladý. S tímto procesem se pojí také fakt, že nám postupně a jistě klesá hladina testosteronu. Ten má velký vliv například na sexuální život, který je pro fungující vztah opravdu velmi důležité. Při jeho nedostatku se cítíme také mnohem více unavení a celkově naše fyzické výkony klesají. Prvním bodem pro zlepšení je rozhodně dostatek spánku, protože díky němu nasbírané nové síly a tělo se celkově regeneruje.

testosteron chemie

Kromě odpočinku musíme zařadit do svého programu také pravidelný pohyb. Na úbytek testosteronu a zhoršení psychiky má vliv stres, což můžete na sobě sami poznat. Proto se snažte pracovat v rozumné míře a na vše si nechat dostatek času předem, abyste nemuseli nic řešit na poslední chvíli. Když už jsme u toho zdravého životního stylu, tak sem musíme zařadit i vhodné stravování, kam patří vše v ideálním množství, aby dostalo tělo, co potřebuje.

Kotvičník

Nyní se přesuneme na přípravky, kterými můžeme tuto látku skutečně doplnit. Ovšem vyhneme se chemickým přípravkům, protože lze zvládnout pro nás přirozenou přírodní cestou. Existují totiž kotvičník tablety, které jsou z blahodárné rostliny, přičemž při výrobě zůstávají její vlastnosti zachovány. Nemusíte se bát užívání hormonů, protože tyto přípravky ho vůbec neobsahují.

lvetoucí rostlina

Mají v sobě totiž jinou látku, která stimuluje tvorbu testosteronu, a proto se v našem těle začne hladina hezky postupně zvyšovat. Doporučuje se věkové skupině nad 40 let, což je orientační, ale zhruba v tomto věku testosteron klesá. Po pravidelném používání se můžete těšit na výsledek, ale je zapotřebí mu dát nějaký ten čas. Když se budete držet doporučované dávkování, tak se nemusíte bát předávkování a tak podobně. Produkt se skutečně osvědčil, kdy si jej chválí samotní uživatelé, takže výsledky jsou skutečně dobře prokazatelné.

4.7/5 - (3 votes)