Alkohol a styl

Vždycky jsem si říkala, že bych chtěla mít svůj bar na víno, kam bych si dávala svůj alkohol a hlavně víno. Líbí se mi taky sklenice na víno s nápisem, které jsou velice originální. A na tohle jsem si vzpomněla, když moje kamarádka slavila narozeniny, tak jsem jí chtěla dát něco opravdu originálního. A protože moji rodiče a taky prarodiče jsou vinaři, mají opravdu ohromné vinice v zahraničí i tady u nás v Česku, tak samozřejmě, že mě napadlo, že kamarádce dám nějaký dárek, který se týká vína. Moji rodiče s tím souhlasili. A kdybyste třeba viděli vinotéku mých rodičů anebo vinotéku mých prarodičů, tak by se vám asi protočily panenky.

Alkohol je taky na zábavu.

Je to opravdu hodně luxusní. Mají tam tolik různých vín a tolik různých skleniček na víno, že byste ani nevěřili vlastním očím. A dokonce moji rodiče mají taky vlastní sklenice na víno s nápisem, které mají vlastní nápis jejich vinobraní. Myslím si, že to velice originální a mně se tohle líbí. A když jsem potom kamarádce k narozeninám na její oslavu donesla pět litrů luxusního kvalitního vína a sklenice na víno s nápisem, tak moje kamarádka byla opravdu hodně nadšená, což mě moc potěšilo. Líbilo se jí to, protože kamarádka má taky ráda víno. Takže je na tom stejně jako já, ovšem ale nepijeme jenom tak obyčejné víno.

Víno pije hodně lidí.

Protože jsme zvyklé na to víno od mých rodičů anebo prarodičů, takže si vychutnáváme opravdu kvalitní víno. Navíc taky si ho dáváme do elegantních sklenic na víno s nápisem, které nám taky darovala moje máma a náš otec, takže s kamarádkou máme toho opravdu hodně společného. Mnoho lidí má rádo víno, tak si ho vychutnávají ve sklenicích na víno s nějakým nápisem. A komu by se tohle nelíbilo. Vždycky, když je něco zajímavého a originálního, tak to vždycky ocení jistě každý. A já taky. Taky mám doma už několik originálních sklenic na víno s nápisem které se všem líbí.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.