Nezařazené

Co potřebují ženy ke štěstí?

Zlé jazyky tvrdí, že ženy není snadné uspokojit. V některých případech se může zdát, že jsou o něco více náročnější než muži, ale pravda je taková, že ke štěstí potřebují skutečně málo. Jedná se o hodnoty, které jim dodají pocit úplnosti, stability a nesmírně důležitý pocit ženství, po kterém tolik prahnou.

zamilovaní lidé

..1         LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT

Ženy bývají v mnoha ohledech jako princezny. Doufají a přejí si, aby jednou přišel muž, který jich bude milovat tak moc, že budou létat v oblacích.

A nedají si pokoj, pokud takového muže nenajdou, i když to bude znamenat, že tisícím mužům popletou hlavy tak, že jich budou nenávidět.

..2         MATERIÁLNÍ STABILITA

I ženy si dnes dovedou vydělat slušné peníze, které klidně dosáhnou na plat mužského jedince. Jsou pracovité, výkonné a v mnoha zaměstnáních nepostradatelné a odhodlané – mít se více než dobře.

        Největší luxus, jakým se žena může v životě chlubit je to, že si vydělá peníze, díky kterým si bude žít pohádkově.

..3         VOLNOST

Di jisté míry se ženám líbí pocit, že jsou svobodné a svět jim leží u nohou. V době, kdy jsou ještě „volné“ se rovněž cítí být žádané, atraktivní a plné života. Jedná se však o chvilkové období, které si přeje každá jedna žena prožít ještě předtím, než se usadí.

..4         MATEŘSTVÍ

Do života každé ženy přijde jednou touha, která se zaměřuje na roli matky neboli mateřství. Jedná se o přirozený impuls, kterým se žena nechá vést a když se tak už stane, nemíní čekat dlouho.

Dítě je vzácnost a přináší nejen zpestření života, ale i štěstí a naplnění – tedy smysl veškerého bytí. A ženy si to moc dobře uvědomují.
koukání na mapu

..5         HARMONICKÝ DOMOV

Aby byla žena šťastná a neměla důvod k tomu, stěžovat si na to, že jí něco chybí, potřebuje žít v prostoru, který jí bude poskytovat klid a rovnováhu v životě. Mít totiž spokojený život znamená bydlet v harmonickém prostředí se všemi, kterých milujete a nemůžete bez nich existovat.

A ženy to vědí ze všech nejlépe, protože i díky nim, se obyčejnému bytu nebo domu říká „domov“.


Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.