Příjemné pocity


Pokud toužíte po ozvláštnění sexu, pokud chcete zažít něco trochu jinak, určitě by se vám hodilo nějaké afrodiziakum. Někdy není úplně snadné najít to správné, které by skutečně fungovalo, ale my bychom pro vás měli poppers. Ptáte se, co to vlastně je a jak to funguje? Pokud uslyšíte tento název, jedná se často o slangový výraz pro chemické látky, jako je alkyl nitrit či isobutyl. Jeho účinky jsou známé téměř padesát let, a zpočátku byl oblíbený především u homosexuálů, avšak kolem roku 1990 se stala tato látka zajímavou pro celý svět a začala se hodně rozšiřovat.

prsa

Jako afrodiziakum má skutečně zajímavé účinky, ale rozhodně se nepoužívalo jen při sexu. Lidé ho dýchali nosem a pak se jim dostávalo euforických stavů. Účinek se prokázal okamžitě, přibližně do deseti vteřin. Pokud se ho někdo snaží využívat – jako řekněme drogu, může se mu při opakovaném užití projevit bolest hlavy, nevolnost nebo pálení nosu.

Pokud budete ale používat tento přípravek tak, jak se má, tedy jako afrodiziakum, nemusíte mít obavy. Dost pravděpodobně se dostaví trochu rychlejší bušení srdce, které vás nabudí, pocítíte na sobě více tepla než za normálních okolností a možná vám trochu zčervená obličej. To vše ale bude patřit k té slasti, kterou si přeci chcete užít. Budete mít na partnera maličko jiný pohled, pocity ve vás budou bouřit a třeba přijde i odvaha vyzkoušet něco absolutně nového.

pár

Dvojnásobná slast

Proč si nevyzkoušet něco naprosto úchvatného, sami pocítíte, jak vám sexuální chuť roste každou vteřinou, jak si chcete celý akt užívat tak dlouho, jak jen to bude možné. Nečekejte dlouho a objednejte si i vy svou lahvičku. A pečlivě ji střežte, abyste ji po použití dobře zavřeli, protože látka rychle vyprchává a určitě je i v malé lahvičce na více než jen jedno použití.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.