Váš sex může posílit i docela obyčejné ticho


Přestalo vás zajímat, jak koupit Viagru, protože již víte, že existují i jiné metody, jak posílit erekci? V první řadě jde o nastolení hormonální rovnováhy a posílení tvorby testosteronu, a to mistrně dovedou adaptogenní bylinky, například Kotvičník a Maca peruánská. K poklesu erekce dochází zejména vlivem hektického životního stylu a v důsledku nadbytku stresových hormonů, potažmo kvůli adrenální únavě, a tak se vyplácí mít stres plně pod kontrolou, a s adaptogeny docílit potřebné psychické pohody.

srdce v písku

K tvorbě testosteronu však přispívají i jiné vlivy, jako je kvalitní strava bez bílé mouky, rafinovaného cukru, nadbytku masa a bez alkoholu, a vhodná sportovní aktivita, ovšem co si možná do důsledků neuvědomujete, je i vliv vašeho sluchu. Napadá vás otázka, jak může zrovna sluch mít tak podstatný vliv na tvorbu testosteronu? V případě milostného splynutí dvou jedinců velmi zásadní.

Sluchový vjem se již v průběhu milostné předehry postará o posílení tvorby testosteronu na základě touhy po sexuálním spojení, protože každý muž podvědomě zaznamená, zda je partnerka opravdu vzrušená, a zda jí to, co s ní provádí, skutečně baví. Citliví jedinci snadno poznají, zda je zájem o sex opravdový, a není falešný a hraný, a nikdo se tuto schopnost nemusí učit, máme ji vrozenou a stačí jen vnímat svým citem, aby se v každém z vás probudila.

partnerská dvojice

Právě proto má značný význam milovat se v naprosté tichosti, bez hudby v pozadí, a už vůbec ne se zapnutou televizí nebo rádiem. Rušivými vlivy jsou i typické městské zvuky, jako je hlahol na ulici a automobilový provoz. Někteří lidé se kvůli tomu i z města odstěhovali.

Jestliže vás toto téma zajímá, doporučujeme vzít si dovolenou a promilovat ji někde v horách, ve vyšší nadmořské výšce, na polosamotě, kde je klid, a nic vás nebude rušit. Je velmi pravděpodobné, že tu změnu pocítíte již první den, krátce po ubytování.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.