Dejte přednost bavlněným látkovým plenám pro vaše ratolesti

Proč používat látkové pleny se svrchními kalhotkami s polyuretanovou membránou

Svrchní kalhotky na látkové pleny Děláme do plen jsou ošetřeny tak, aby byly prodyšné zvenčí směrem k dětské pokožce, ale zároveň aby nepropouštěly tekutinu (moč) z látkových plenek ven k oděvu a do prostor dětských postýlek, kočárků apod. Materiál kalhotek je opatřen speciální membránou z polyuretanu, což je technologie zdravotně nezávadná a využívaná mnoha sportovci či milovníky kvalitního outdoorového oblečení.

Biobavlna – bavlna na výrobu dětských plen je v BIO kvalitě, to znamená, že při jejím pěstování nebyly použity žádné ochranné chemické postřiky proti rostlinným a živočišným škůdcům (herbicidy a pesticidy). Takto pěstovaná organická biobavlna je naprosto ideální nejen pro malé děti, ale pro každého z vás.

spokojené miminko

Žádné chemikálie – Látkové pleny a stejně tak i svrchní kalhotky nejsou napuštěny a ošetřovány od výroby žádnými chemickými látkami, což nelze tvrdit o jednorázových plenách. Dopřejte svým dětem raději přirozené prostředí a neriskujte kontaminaci chemikáliemi neznámého původu, které by jim mohly ublížit teď nebo v budoucnu.

dětská výbavička

Nepoužívejte aviváž a další chemikálie – aviváže bývají v řadě případů parfémované a zcela nevhodné pro dětskou pokožku a nelze je mnohdy doporučit ani pro dospělé. Pro praní plenek nepoužívejte raději aviváže žádné. Zcela postačí, když plenky vyperete na 60 stupňů Celsia a necháte vyschnout přirozeným způsobem odpařováním vody tak, jak se to dělávalo v minulosti.

Žádné alergie – velké procento alergií je zaviněno nevhodným životním stylem a kontaktem s toxickými látkami jak ve stravě, tak i v textilních výrobcích, pracích a úklidových prostředcích. V důsledku toho jsou pak přetěžována játra a ledviny, organismus je zaplavován jedy a vznikají různá autoimunitní onemocnění, což může vyústit i v závažné choroby. Bavlněné přírodní látkové plenky žádnou alergii nezpůsobují.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.