Hypotéka bez registrů

Bylo, nebylo i tak by mohla začít naše pohádka. My si ale zde nebudeme přeci vykládat pohádky, ale budeme mluvit o skutečné realitě, takže začneme trochu jinými slovy, ale stejně to vezmeme hezky popořádku, abychom se ve všech těch výrazech neztratili.

Jednoho dne se změnil zákon o spotřebitelském úvěru. Je to již pěkná řádka let a od té doby jsou více krytí jak klienti, tak i solidní nebankovní společnosti, které poskytují půjčky a úvěry, protože na trhu v této oblasti ubylo mnoho firem, které chtěly jen šidit, takže je to v podstatě výhodné pro obě strany. Po změně zákona vyšly v platnost nová pravidla a stejně tak, jako se nesmí vydávat stoprocentní hypotéky, čili nemůžete za svou nemovitost získat plných sto procent, tak se změnily i podmínky a názvy spotřebitelských úvěrů. V dnešní podobě, například pod názvy hypotéka bez registrů nebo hypotéka bez doložení příjmů totiž nenajdete běžné spotřebitelské úvěry, ale najdete pod těmito názvy podnikatelské úvěry. Samozřejmě, že se jedná o hypotéku, jak už jejich název napovídá, čili u nich ručíte nemovitostí, kterou dáte do zástavy a za ní získáte velice nízké procento úrokové sazby a například až 70% z hodnoty nemovitosti. Peníze se dají v rámci firmy nebo podnikání využít jakýmkoliv způsobem.

peníze a bankovky

Doba splácení se běžně pohybuje okolo třiceti let, pokud si nezvolíte nějaké kratší období na splácení celého úvěru. Takže to by bylo na začátek, pojďme tedy přejít dále.

V případě, že se bude jednat o běžného občana, který potřebuje půjčku, pak musí hledat pod názvy nebankovní hypotéka. A to platí i v případě, že se jedná o člověka, který například má dluhy, exekuce nebo záznam v registru dlužníků. V těchto případech totiž nejčastěji vyhledáváme tyto názvy, jako jsou hypotéky bez registru nebo hypotéka bez doložení příjmů.

mince na stol

Hypotéka je tedy možná i v případě, že na ni v běžné bance nedosáhnete. Velkou výhodou nebankovních neboli soukromých společností je totiž fakt, že u nich nemusíte složitě nic prokazovat, musíte samozřejmě ukázat, že máte měsíčně peníze na splácení (postačí výpis z účtu) a nevadí jim záznamy v registrech, které běžně u spotřebitelských ale i podnikatelských úvěrů tolerují.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.