Elektrikář Praha

Bydlíte v rodinném domě, který není už zcela nový. Už má své dobré léta za sebou. Rozvody elektřiny jsou zastaralé a potřebovali by udělat nově, aby nedošlo k nechtěné nehodě. Už teď máte doma dvě vyhořelé zásuvky a dá se mluvit o štěstí, když od nich nechytil nábytek v domě. Stále to oddalujete, ale čas vás dohání. Neváhejte a obraťte se na odborníky v čas, než se stane něco vážnějšího, než jen vyhořelé zásuvky. Revize elektrorozvodů u starých domů by se neměli podceňovat. Staré vedení není v dobrém stavu a v dnešní době se provádí lépe. Elektřina je v dnešní době lépe ošetřena proti nežádoucím požárům a zkratům.

kabeláž

My vám nabízíme spolehlivé elektrikáře s dlouholetou zkušeností, kteří svou praxi vykonávají v oblasti Praha pět a šest. Elektrikář Praha 5 a elektrikář Praha 6 mají všechny potřebné zkoušky v oboru elektro doložené certifikáty. Nemusíte se bát, že by se vám v rozvodech vrtal nezkušený elektrikář. Vysoká kvalita kladená na práci je naší samozřejmostí. K práci používáme nejmodernější vybavení, a proto nám jde práce dobře od ruky. Využíváme speciální termokamery, abychom lépe zjistili hlavní příčinu a zjistili k ní nejlepší přístup.

světla

Naše práce a služby, které nabízíme, jsou rozsáhlé. Soustředíme se na celkové rozvody elektrické energie, ale i na maličkosti, jako je výměna zásuvky, jističů nebo zajištění osvětlení. Neodmítneme ani revizi hromosvodů. Máme nepřetržitý provoz. Nonstop záchranná technická služba, když dojde ve vašem domě k poruše elektrické energie. Můžete volat dvacet čtyři hodin denně. Někdy se jedná o neodkladné havárie a musí se řešit hned. Garantujeme dojezd do hodiny od zavolání vaší havárie. V nočních hodinách pak do devadesáti minut. Nemusíte se bát zavolat, prostě zvedněte telefon a volejte. Náš personál vám rád vyhoví a přijede vše opravit.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.