Milenec nebo manžel

Muž a žena, kteří se milují a u oltáře si slíbí věrnost až dokud je smrt nerozdělí. Je velmi krásná představa a ideál, ale může se stát situace, kdy to jeden z manželů z nějakého důvodu nedodrží. Těch důvodů může být hned několik, které dotyčného dovedou k nevěře. Ať už je to stereotyp, chybějící pohlazení, kvalitní sex, pozornost od druhého nebo zvyšování sebevědomí a mnoho dalších důvodů. Může také nastat situace, kdy je nevěrník v manželství spokojený a nic mu nechybí, ale stále má potřebu zahýbat. V tomto případě už je dobré zpozornět, protože může a s největší pravděpodobností jde o něco víc.

muž a žena u zdi

Když se dostaneme do pozice nevěrníka, je to těžká situace za každých okolností. Nejvíce pak, když jsme ve svém vztahu spokojení. To už se pak nabízí otázka, proč vlastně zahýbáme, jaký k tomu máme důvod a proč riskujeme rozpad manželství, které vlastně nechceme ztratit a nic nám nechybí?   V takovém případě už nejde pouze o vzrušení nebo naplnění něčeho, co nám v životě chybí. Je to mnohem vážnější než jsme si vůbec mohli myslet, protože právě v takovém případě už jde o city mezi milenci a to už není vůbec dobré. Mnohdy je těžké takovou situaci vyřešit, tak se stává, že se manželství rozpadne a zůstane vztah mezi milenci, ovšem ten brzy také skončí. Když začne nový vztah založený na nevěře, není v takovém vztahu většinou důvěra.

nešťastná žena

Pokud jsme, ale silní jedinci a dokážeme se na věc podívat bez růžových brýlí a s rozhledem máme z poloviny vyhráno. Není totiž nic jednoduššího než si uvědomit, co nám za to stojí a jestli jsme schopni něco obětovat. Pokud odpověď zní NE, tak utneme všechny vazby, kontakty, milostné zprávy či telefonáty s milencem a uděláme za tím tlustou čáru s tím, že na všechno budeme vzpomínat v dobrém. Pokud si ovšem odpovědí jistí nejsme, tak jsme ve fázi, kdy se musíme rozhodnout srdcem. Můžeme v tom pokračovat dál, jako doposud, ale je zde velké riziko provalení a ublížení osobě, na které nám záleží. Nebo je tu nejtěžší možnost, které můžeme později litovat a tou je rozhodnout se, s kým chceme svůj život trávit. Ať se rozhodneme jakkoliv, tak je důležité vědět, že na nový začátek je čas vždycky.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.