Nezařazené

Tak už spi

Jako každá máma i já občas řeším probdělé noci s miminkem v náručí. Jedna dvě probdělé noci se ještě nějak zkousnou. Ale pokud se to opakuje noc, co noc, je to už větší zkouška. Tělo je bolavé, mysl unavená a máma pořádně přetažená. Dítě je také protivné, mrzuté už od rána a maminka si už po stopadesáté první v duchu říká, že babybox je hned za rohem (to berte s humorem).
spící chlapeček
A tak taková nabručená osoba usedá k počítači, i já, a snaží se na různých diskusích, sociálních sítích a webových stránkách najít sebemenší radu o tom, jak uspat toho malého čertíka. No a po pár hodinách ne-li dnech hledání konečně narazíte na stránky zabývající se zdravým spánkem dětí bez jakéhokoli nátlaku, s citem a láskou. Prosím spinkej je portál uspávající nemluvňata i starší děti k hlubokému prospěšnému spánku.

Tyto webovky jsou spásou pro všechny, kteří bojují s usínáním svých ratolestí. Je zde mnoho návodů, jak na to. Popsány metody prospěšné k usínání i ty, co se rozhodně nedoporučují jako např. některými osobami oblíbená Estvillova metoda. Je zde mnoho článků na dané téma. Jsou zde kategorie dle věku dítěte, takže každý se může zaměřit na konkrétní věkovou skupinu a má rychle informace k dispozici.
Na internetových stránkách si také můžete zakoupit audiopřednášku či se postavit do řady předprodeje chystané knihy o spánku dětí. Po zadání emailu dostanete malou ukázku zdarma. Na rozhodnutí k zakoupení víc nepotřebujete.

Článku je tam hrozně moc, ale nejlepší jsou ty, které jako by psalo dítě své mamince. Ty umí opravdu otevřít oči a promluvit do duše. I mě rozplakaly, a to jsem tvrdá jako skála. Jsou neuvěřitelně dojemné, citlivě napsané, s láskou vyprávěné a až neuvěřitelně realistické.
spaní s miminkem
Sama autorka projetu je maminka, takže kolikrát mluví z vlastní zkušenosti. Jmenuje se Lenka, a kromě těchto stránek se věnuje přednášení, psaní knih a konzultacemi. Obrátit se na ni můžete prostřednictvím emailu.
Stránky doporučuji všem rodičům. Spokojeným i nespokojeným. Každý si můžeme rozšířit obzory a dozvědět se něco nového.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.