Vzhůru do patra

Ano, je to tak. Lidstva je mnoho a ať se nám to líbí či nikoli, musí se šetřit místem, nebo přesněji, stavební plochou. Proto se domkybudují na patra, dělají se přístavby a další věci, jen aby se zvětšila obytná plocha. Už se neplatí za nadměrné metry, což bylo ještě za komančů, když bylo vypočteno, kolik čtverečních jich může mít jedinec sám pro sebe. Kdo měl metr navíc, mohlo se se lehce stát, že mu byl započítá jako” nadměr” a hned se platilo. Nebo ještě hůře, bylo-li metrů více, šoupli mu tam komunisti nějakého člověka na bydlení.
Chůze po schodech
Tento strašák je již za námi, ale přesto se vždy počítá s dalšími lidmi už při plánování stavby. Nu, a nahoru se přece nějak dostat musíme. A protože do rodinného domku je výtah poněkud mimo, musí tam být pochopitelně schody. Ne, pojízdné ne, ty se ještě v našich domech neujaly. Normální.
Interiérové schody jsou kapitolou, a i stavbou samy o sobě. Pokud nevíte jaké zvolit, nebude zrovna od věci navštívit firmu Schodiště a schody Praha.
Zde obdržíte katalog a můžete začít vybírat. Je jasné, že každé schody nemůžete dát kamkoli, musí splnit jistá kritéria. Také jejich počet je dán délkou a samozřejmě i úhlem stoupání. Jako laik byste to zcela jistě sami nezvládli vypočítat, natož pak “hodit na papír” ´. A to vše tak, aby vám to bylo schváleno. Tady se s tím nemažou a udělají vám to všechno sakum pikum jak to leží a běží. Vy si jen vyberete materiál, povrch, styl a další spoustu maličkostí včetně zábradlí. A i to lze zakoupit, respektive objednat ve spoustě variant, také jak materiálových, tak i jiných.
Moderně pojaté schodiště
Znáte to, někomu se líbí to, druhému ono. Proto se zdevýběr neomezuje jen na pár možností, ale nabídka je skutečně velmi široká. Ono nakonec, pokud si nevyberete, a máte speciální přání, klidně jej zde řekněte a uvidíte co se bude dít. Zcela jistě se domluvíte.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.