Auto závody

Auto moto jsem měla vždycky moc ráda, protože můj přítel byl automobilový závodník. Taky právě kvůli tomu jsme spolu začali chodit a randit. Já jsem byla hosteska na jednom závodě a on tam zrovna závodil. vůbec bych si ho nevšímala, protože měl helmu a v té době jsme byla zadaná. Byla jsem zadaná sice smutně, už náš vztah byl skoro u konce, ale i tak jsem neměla náladu na nový vztah. A abych pravdu řekla, tak jsem se těšila na to, až budu sama a svobodná a nebudu se muset nikomu svěřovat nebo někomu něco říkat kam jdu a s kým proč. A práce díky auto moto se to ale všechno změnilo.

Auto závody jsou prima!

Jen tak jsem si chodila kolem okruhu a doplňovala jsem nápoje a lehké občerstvení, aby hosté, diváci a soutěžící měli co jíst a pít. Práce hostesky mě moc bavila a nikdy by mě nenapadlo, že tady poznám svou osudovou lásku. A kdo by to taky čekal! Zrovna na auto moto, co byl můj velký koníček taky kvůli bratrovi, který v mládí taky hodně jezdil a moc ho to bavilo. Já viděla tolik auto moto závodů, že bych to ani nespočítala. A proto to je asi pro mě osud, že jsme měla mít jako lásku nějakého závodníka z auto moto. Když jsem se zrovna k němu blížila, abych mu dala pití, tak si sundal helmu a usmál se na mě.

Velká auta miluji!

Já jsem mu úsměv samozřejmě oplatila a musím říct, že se mi závodník hodně líbil. Byla jsem z něj velmi nadšená. Byl vážně můj tipy a já jsem si říkala, že by to s tímto klukem mohlo klapnout a mohl by z nás být skvělý pár. Ale co se současným přítelem? Asi jako to byla náhoda nebo osud, mi přišla od něj SMS zpráva. A víte, co tam bylo? Že se chce se mnou rozejít, že náš vztah nemá cenu. Musím se ale prvně přiznat, že mě to dost šokovalo, tohle bych od něj fakt nečekala. On byl hodně žárlivý a vztah by neukončil. Ale stalo se a já byla velmi ráda, měla jsem zelenou na nové rande. A víte, jak to celé dopadlo? Se závodníkem auto moto jsem randila asi tři měsíce, než mě požádal o ruku. Byla jsme v sedmém nebi, svatba po pár měsících je děsně sexy a prima. Řekla jsem ano! Díky auto moto závodům mám konečně lásku. 

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.