Dáme si pauzu!

Jste v šoku, myslíte si, že je konec. Proč se najednou ve vašem vztahu objevil strašák jménem pauza a co vlastně toto období znamená?

Pauzu si každý můžeme vysvětlit trochu jiným způsobem, zde vám přinášíme několik důvodu, proč ji váš protějšek navrhnul. K pauze je ale potřeba přistupovat zodpovědně a nikdy by o tom neměl rozhodovat jen jeden ve vztahu.

Ve hře je někdo třetí

Je to jednoduché, poznal někoho nového a chce ho více poznat a pokud by to nevyšlo, vrátí se opět k vám. Ale v tomto případě se z vás stanou pouze zadní vrátka a takto by to rozhodně nemělo fungovat. Pokud se jedná o tento důvod, rychle pryč. Takový vztah nebude mít dlouhého trvání a vy budete žít ve lži.

Někdy může být pauza ve vztahu těžké období.

V posteli je nuda

Již to není v sexuální oblasti ono, tímto se vás partner/ka chce vyhnout nevěře, proto navrhuje pauzu, aby si nový objev mohli užít bez tíživého svědomí. Ale nejlepší by bylo se zamyslet, proč k tomu dochází. Promluvte si. Bylo to mezi vámi od začátku špatné, nebo je to pouze v poslední době. Sex je nedílnou a velmi důležitou součástí vztahu. Zkuste s partnerem mluvit o vašich touhách, nebo vás intimní život zkuste něčím okořenit.

Hádky na denním pořádku

Vaše dny doprovází hádky, nedokážete spolu klidně a normálně mluvit, potřebujete si od sebe oddechnout. V takovém případě by mohla být pauza i dobrým řešením a pokud Vám to pomůže a vrátíte se k sobě, myslete na to, že je potřeba vyřešit, co vašim hádkám předcházelo. Vztah je jeden velký kompromis a pokud mají oba zájem, je velice nadějné se kolikrát i zbytečným hádkám vyhnout.

Neustálé hádky jsou velkou zkouškou pro vás vztah

Nemáte žádný prostor

Trávíte spolu takzvaně 24 / 7. I tohle nemusí být ideální, každý potřebuje trochu prostoru, aby mohl v klidu dýchat a věnovat se i svým aktivitám. Bez vás. Ano, milujete svůj protějšek nadevšechno na světě a chcete s ním trávit veškerý volný čas, je to logické, ale je pravda, že všeho moc škodí a je potřeba si uvědomit, že před vámi měl i svůj vlastní život, své přátelé a aktivity. Zkuste trochu zpomalit a dát si navzájem trochu prostoru.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.