Dárky pro děti do tří let

Vánoce už klepou na dveře a je na čase kupovat dárky pro děti, aby měly pod stromečkem radost. Pokud vybíráte dárky pro vaše nejmenší, pak vám přinášíme tipy na hračky, kteér je opravdu potěší.

  1. Interaktivní hračky

Na trhu je spousta hraček, které jsou určeny pro nejmenší děti a zároveň je něco naučí a poskytují jim nějakou interakci. Jaké to jsou? Třeba kniha, která mluví a čte říkanky, nebo lezoucí liška, medvídek, který zpívá a tak dále. Jedná se většinou o hračky, které po zmáčknutí vydávají nějaký zvuk a tím dítě zaujmou. To se časem pokusí zvuk zopakovat a třeba se mu to i povede.

  1. Plyšové hračky

Plyšové hračky jsou stálice, u dětí jsou velice oblíbené a milované. Děti si je berou do postele, spí s nimi, jezdí s nimi na výlet. Pokud chcete dítěti k Vánocům nadělit novou plyšovou hračku, pak nejlépe sledujte, jací jsou jeho oblíbení hrdinové. Ti totiž udělají dětem tu největší radost. V posledních letech hodně letí králíček Bing, Micky Mouse nebo třeba prasátko Pepina. Některé plyšové hračky také splňují bod jedna, a to tím že třeba hrají písničku nebo ukolébavky, případně vydávají šum moře.

kostky

  1. Dřevěné hračky

Hračky ze dřeva jsou v posledních letech opravdu oblíbené. Vrací se totiž do módy a to jak nové dřevěné hračky vyrobené moderními technologiemi, tak ty staré. Retro dřevěné hračky Chytraliska jsou v posledních letech velice oblíbené, rodiče rádi vzpomínají na své dětství a kupují dětem stejné věci, jako ty, co měli oni sami. Oblíbené jsou třeba tahací hračky, houpací kůň či kohout, různé puzzle, nebo vkládačky. Zavzpomínejte si spolu s vašimi dětmi na vlastní dětství. Zažijete spolu opravdu nenahraditelné chvíle.

dítě s hračkou

Nezapomeňte, že Vánoce jsou především chvíle klidu a pohody, kdy máme být všichni spolu, bez větších rozepří. Užijte si je v kruhu rodinném bez stresu a hlavně bez shánění dárků na poslední chvíli.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.