Elektronické hračky pro děti

Hodláte pořídit vašemu dítku speciální hračku? Zkuste elektronickou hračku, která zkrátka umí něco navíc. Jaké jsou ty nejlepší?

Elektrické auto

Elektrické auto pro děti je poslední dobou čím dál populárnější. Můžete vybírat z několika modelů a značek skutečných automobilů. A o co se jedná? Autíčko o velikosti akorát tak, aby se do něj vešlo dítě, působí jako zmenšená verze skutečného automobilu. Má brzdu, i plyn, funkční volant, světla, klakson, a dokonce i autorádio. Dítě jej může řídit samo, nebo jej můžete ovládat dálkovým ovladačem, a vyrazit tak na procházku. Autíčko se nabíjí na nabíječce, a vyrábí se v několika rychlostech. Pokud máte dětí více, mohou pořádat i závody, což je skvělá venkovní zábava. Seženete také elektrický traktor, motorku, nebo čtyřkolku.

dětské auto

Robot

Ve světě hraček najdete spousty různých robotů, z nichž každý funguje trošku jinak. Chtělo by vaše dítě robotického pejska, který sám chodí, štěká, sedá si, reaguje na dotek i zvuk? Nebo raději kouzelného jednorožce? 

robot hračka

Autodráha

A co speciální autodráha s elektrickými autíčky na ovládání? Díky ovladači s turbem můžete pořádat závody autíček přímo ve svém obývacím pokoji.

Pro nejmenší

A co hračky pro nejmenší? Například knížka, která vydává zvuky, medvídek, který vypráví pohádky, nebo například chodítko, které hraje hudbu. Od věci není ani populárním hrající nočník, který zahraje pokaždé, když jej dítě naplní, a snáz se tak naučí nočník používat.

Tajný dívčí deník

S názvem Můj tajný deník, je speciální interaktivní deník, který má technologii na rozeznávání obličejů, tudíž jej otevře jen jeho majitelka. Proto je opravdu tajný. Deník je ještě k tomu vybaven zadním i předním fotoaparátem, jde na něj točit videa, nebo nahrávat zvuk, má program na úpravu fotografií, mazlíčka, o kterého se musíte starat, různé hry, a můžete si z něj přehrávat hudbu.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.