Plánujete vlastní bazén?

Pokud plánujete, že si do léta pořídíte na zahradě vlastní bazén, máte už v zimě nejvyšší čas začít plánovat. Protože proč nevyužít sezónní slevy? Vlastní bazén vám zaručí pohodlí v létě, kdy přijdete z práce domů a můžete okamžitě skočit do příjemně chladivé vody. Bez dojíždění na aquacentrum, kde bude tzv. hlava na hlavě. Bez placení vysokého vstupného apod. Ale tomuhle komfortu předchází pár starostí.

voda

Máte zahradu a na ní dostatek prostoru? Stavba bazénu je jen otázkou času. Prvně budete volit, zda se pořídíte bazén zabudovaný do země nebo jen rozebírací plastový na povrchu. V případě toho zapuštěného, který je praktičtější, musíte zvážit, že vám po zahradě bude jezdit bagr, i když třeba jen malý, tak stejně to na vašem trávníku bude nějakou dobu poznat a také tam vjede auto, které bude odvážet vykopanou hlínu. Pokud nemáte na zahradě dostatečný prostor, kterým auto projede, bude vás to stát práci navíc, protože budete odvážet hlínu v kolečkách. Zapuštěný bazén má jednoznačnou výhodu, že nemusíte na zimu vypouštět vodu a tím šetříte za vodné.

bazén

Je jen na vás jaký tvar bazénu si zvolíte, jestli obdélníkový nebo oválný, ale jistotou je, že pokud si jej objednáte v zimních měsících, dostanete na něj nemalou slevu. Např. nejen obdélníkový bazén Bazenygluc je od ledna do března se slevou, ale firma Gluc vám nabízí mnoho druhů a typů bazénů se slevou. Tak jako v zimě je výhodné plánovat a koupit letní dovolenou, je výhodné v zimě kupovat bazény, které budeme potřebovat až v létě. Sezónní slevy jsou výhodné jak pro prodejce tak pro kupujícího. Máte děti nebo k vám přijedou na prázdniny vnoučata a vy nemáte na zahradě bazén? To byste měli rychle o něm začít uvažovat a naplánovat jeho stavbu. Firma Gluc vám poradí a nabídne bazén přesně dle vašich požadavků. Vaše spokojenost je předem zaručena.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.