Taška z netkané textilie v pastelových barvách s nápaditým potiskem

Jsou velice levné

Chcete-li propagovat své vlastní služby nebo výrobky a máte-li nějaké nápady k zlepšení životního stylu, či chystáte-li nějakou akci pro své přátele či známé, můžete to udělat mnoha způsoby. Přímo se k tomu nabízí potisk textilu, v ideálním případě čepic, triček nebo mikin. Můžete to ale provést i jinak, a to velmi nápaditě a trefně. Jednou z možností jsou tašky z netkané textilie. Jsou především velmi levné a víceúčelové, takže je ocení kde kdo pro nejrůznější účely. Nejsou to ovšem ony pověstné „igelitky“, které se protrhnou při nejbližší příležitosti v nákupním centru, ale jde o výrobky trvanlivější a také výrazně nápadnější.

dívka s taškou

Barevnou tašku jen tak nepřehlédnete

Taška může být zhotovena ve velmi atraktivních pastelových barvách, což ještě zvýší její přitažlivost. Nemůžete ji jen tak přehlédnout, zvláště dnes, kdy se mnoho lidí barvám doslova vyhýbá, takže barevná taška s potiskem přímo vynikne v té šedi kabátů a bund, mezi černou, tmavě modrou, hnědou a dalšími strohými modely oblečení, co mají lidé na ulici běžně na sobě. Velmi ovšem záleží na vašem rozhodnutí, jaký potisk na tašce bude. Měl by být v kontrastující barvě, aby pěkně dominoval, a měl by oslovit na první pohled již z dálky.

nákupní tašky

Tašku můžete rozdávat při různých příležitostech

Prozatím jsme tu zmínili především propagaci firemní, kdy svým zákazníkům dáváte různé dárky, mezi nimiž právě taška z netkané textilie může být, ovšem nezapomínejme, že taškou potěšíte i vaše blízké, kamarády, kolegy v práci, zkrátka kohokoli, komu chcete udělat radost nějakou maličkostí. Do tašky s nápaditým, oslovujícím nápisem můžete umístit dárek k narozeninám či k vánocům, můžete to pojmout skutečně originálně a vězte, že vtipný nápis na tašce pod vánočním stromkem zaujme mnohem víc, než klasický vánoční balicí papír.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.