Jak pojmout vlastní potisk na tričko

Jak pojmout vlastní potisk na tričko

Potisk na tričko může být realizován v nekonečném počtu různých variací. Stačí mít vhodný nápad a příležitost: Co třeba docela levné bílé bavlněné triko jako recesi?

Tričko jako recese

Také máte rádi různé hádanky, soutěže a především recese, kdy vládne humor a bezbřehá, ale inteligentní zábava? Nepotřebujeme k tomu ani kapku alkoholu a přesto můžeme vyzdobit i zdánlivě nudný, všední den. Co třeba nechat potisknout bavlněné tričko jen tak, pro zábavu, a vzít ho s sebou v zimě na hory nebo v létě do vodáckého kempu a pobavit tak sebe i ostatní?

textil na podlaze

Hádanky a rébusy

V 80. letech vycházel v jednom nejmenovaném časopisu seriál rozmanitých rébusů, které spočívaly v odhalování tajemství makro fotografií. Lidé nafotili detaily různých předmětů a předkládali lidem tři možnosti k uhodnutí. Bylo to nesmírně zábavné a mnozí z nás si vybaví, jak se těšili na další díl a rozluštění tajenky. Něco podobného můžete vytvořit i vy, třeba pokud trávíte týden na pronajaté chalupě na horách. Stačí několik bílých bavlněných triček s digitálním potiskem ve vysokém rozlišení a pár vlastních námětů makro fotografií a o zábavu je postaráno. Uvidíte, jak může zamotat hlavu třeba takový závit na šroubu, květinový pestík tulipánu nebo tykadla nočních motýlů.

Hádanky a kvízy – inspirací vám může být nápad, který se již osvědčil mezi dětmi na táborech, ty měly na tričkách vytištěné různé hádanky a záludnosti a ostatní pochopitelně toužili záhady rozluštit. Takové tričko rozhodně neunikne pozornosti zvláště v kempu plném lidí a můžete si tím zpestřit dovolenkový pobyt.

šachové figurky

Třetím tahem matvlastní potisk na tričko Moje-triko se dá vytvořit v různém duchu, a kdo zná alespoň základy šachové hry, může být skvělou recesí na zádech bílého trička vytištěno několik (třeba šest) odehraných partií šachových velmistrů. A to tak, že na šachovnici bude vždy závěr utkání řekněme tři až pět tahů před koncem. Ostatní budou mít za úkol najít řešení, jak partie dotáhnout do vítězného konce.

4.5/5 - (2 votes)