Předávání cen Melon music awards

Předávání cen Melon music awards 2019 byla tento rok opravdu show. Největší úspěch, a tak i největší počet ocenění si odnesla skupina BTS, a to i všechny čtyři hlavní ceny “ Daesang ”.  Z celkového počtu 23 ocenění si BTS odnesli celkem 7 cen. K tomu ještě pomyslnou cenu si může připsat člen skupiny SUGA který je i skladatelem. Cenu za nejlepší R and B/ Soul music dostala totiž jeho píseň s názvem We don´t talk together, kterou daroval zpěvačce Heize. Ta ale neváhala a při její řeči skladatele také zmínila.Podium a fanoušci.jpg
 Nejednalo se ale pouze o předávání cen. Hlavní událostí bylo vystoupení právě BTS, které trvalo celkem 37 minut a vystřídali se nejen jejich nové hity ale i ty staré. Fanoušky potěšili i dechberoucími tanečními vystoupeními, remixy jejich písní ale i počtem tanečníků podílejících se na tomto mini koncertu, jak jejich vystoupení nazvala většina fanoušků. Každý člen předvedl své taneční schopnosti, a to přímo živě na pódiu.
Při celkem 11 písních se vystřídalo celkem 170 tanečníků společně se sedmi členy skupiny samotné a také 13 koní. Ale ani podium nezůstalo stejné, vystřídalo se celkem 10 setů a z toho ten poslední se stal i tím nejlepším. Set připomínající hody na samotné hoře Olymp doprovázela píseň Dionysus.
BTS na červeném koberci avizovali show a také svého slibu dostáli. Každý člen ze sebe vydal to nejlepší a ukázal svým fanouškům nové stránky. Příprava tohoto neuvěřitelného výstupu trvala celkem 3 měsíce a je vidět, že si s tímhle vystoupením dali opravdu hodně záležet.Umělec s publikem.jpg
Na konci roku se, jak v Koreji, tak po celém světě koná předávání cen za rok 2019 ale na asijském kontinentu se to bere opravdu vážně. Není tak divu, že vystupující tráví přípravou na takové akce i několik měsíců, jen aby potěšili své fanoušky. Výsledky mnohdy stojí za to. Při porovnání se západním předáváním cen se opravdu vždy vyzdvihnou ty asijské.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.