Tragické nehody v zábavních parcích

Podívejme se teď na případy třech osob, které při nehodách v zábavních parcích bohužel zemřeli.

James Hackemer

James Hackemer se jedno odpoledne vydal do zábavního parku Darien Lake Theme Park Resort se svými dětmi, sestrou a jejím synem. Mělo to být odpoledne, kdy si všichni užijí spoustu zábavy. Především James, který před třemi a půl roku byl na vojenské misi v Iráku, která pro něj nedopadla dobře. Jeho auto najelo na výbušné zařízení a on následkem výbuchu utrpěl mnohočetná zranění. Přežil, nicméně museli mu být amputovány obě nohy. I přes tento handicap obsluha zábavního parku nic nenamítala, a vpustili Jamese na každou atrakci. Vše bylo v pořádku, dokud se svým synovcem neusedl na horskou dráhu Ride of steel. Kvůli chybějícím končetinám bezpečností mechanismy nedokázali držet Jamese upevněného ve vozíku, a on ve velké rychlosti vylítl ven. Následný pád bohužel nepřežil.

horská dráha

Caleb Schwab

Zábavní odpoledne v jednom zábavním parku v Kansas city. Dvě ženy a chlapec se chystají na jízdu na raftu, který by měl s nimi sjet dlouhou skluzavku, která patří k těm největším na celém světě. Jízdu si užívají, dokud nedojde k děsivé tragédii. I když je skluzavka chráněna sítí, místo, aby desetiletého Caleba zachránila, zabila ho. Raft nabral rychlost více jak 100 kilometrů za hodinu a v téhle rychlosti vyletěl ze skluzavky. Caleb narazil do podpůrné tyče, která držela síť. Tyč mu oddělila hlavu od těla. Všechno to viděla jeho nejbližší rodina, včetně zdrcené maminky. Následně se konal soud s pracovníky parku, nicméně všichni byli zproštěni viny.

kolotoč

Asia LeeShawn Ferguson

17 let starý Asia byl v zábavním parku Six Flags Over Georgia se svým kamarádem. Během dne sjížděli ty nejdivočejší horské dráhy. Při jejich poslední jízdě, mu však z hlavy spadla jeho oblíbená čepice. Chlapec se jí nechtěl vzdát, a tak po skončení jízdy se vydal s kamarádem k ohraničenému prostoru, kde viseli cedule s upozorněním zákazu vstupu s rizikem zranění. Chlapci na upozornění nedbali a přelezli plot. Asia svou čepici sice našel, ale v okamžiku, kdy se po ní natahoval, se vyřítil vozík s nadšenými lidmi, kteří si užívali jízdu. Chlapec nestihl již uskočit a vozík mu odtrhl hlavu od těla.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.