Co znamená nakoupit ořechy v e-shopu

Ořechy můžete doma skladovat dlouhé měsíce – jakýkoli druh ořechů lze skladovat několik měsíců při pokojové teplotě, a to i bez konzervantů a dalších chemických postřiků. Výhodnější je umístit je mimo dosah denního světla a spíše do chladnějšího prostředí, ale ani běžné domácí podmínky jim výrazně neuškodí. Můžete je mít v dózách či krabičkách nebo sáčcích se zipem, v zásadě je jedno, kam je umístíte, pouze byste měli dbát na to, aby nebyly vystaveny větší vlhkosti, kde by mohly plesnivět.

veverka na stromě

Množstevní sleva – nakupování ořechů v e-shopu se slevou je samozřejmě výhodné a u ořechů to lze realizovat velmi snadno. Nakoupíte jich do zásoby více druhů, spolu s nimi třeba sušené ovoce a máte k dispozici zdravé mlsání pro mnoho různých příležitostí. Slevy se týkají zejména ceny za přepravu, což není zanedbatelná položka, a jistě oceníte to, že vám balík doveze přepravní společnost doslova až pod nos.

makadamové ořechy

Máte superpotravinu na dosah ruky – ořechy jsou známé jako superfoods, tedy potravinový zdroj, nabitý živinami, s nimiž v přírodě vystačí zvířata přečkat dlouhá zimní období. Jsou zásobárnou minerálů, vitamínů B a E, najdete v nich složité cukry (sacharidy), proteiny, tuky i vlákninu, a to vše v ideálním poměru. Nač se tedy dopovat syntetickými vitamíny, když si navíc můžete i pochutnat?

Zdravé tuky – tuk je nezbytnou složkou všech ořechů, ale není to ledajaký tuk. Nenechte se zmást některými bludy, že tuk je jen zdroj problémů a nadváhy, není to pravda, za nadváhu mohou zejména nevhodné jednoduché sacharidy a nedostatek vlákniny, a z tuků hlavně ty živočišné – nasycené. A samozřejmě nedostatek pohybu.

Civilizační problém zvaný vláknina – s nedostatkem vlákniny se potýká mnoho lidí a ti zbytečně strádají, přitom je řešení problémů tak jednoduché. Zařadit více celozrnného pečiva a celozrnných těstovin, luštěnin, ovoce, zeleniny a samozřejmě také semínek a oříšků.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.