Přeprava po požití alkoholu

Jistě znáte tu situaci, když přijedete na oslavu autem, ovšem požijete alkohol, a proto už nemůžete řídit. Naštěstí odvoz vozu se o vše postará.

Přeprava po požití alkoholu

Taxi

Ve velkých městech je spoustu taxislužeb, ovšem ne všechny jednají se svými zákazníky férově, a proto si vyberte tu nejvýhodnější, jenž své zákazníky neokrádá a nemá zbytečné poplatky. Spousta lidí se nechá zlákat velice nízkou cenou za kilometr, ale ve finále zaplatí ještě více než u konkurence, protože třeba zaplatí za poplatky či volání na dispečink, jenž může být opravdu hodně drahá.

žluté axi

Pokud jezdíte taxíkem často, tak vyzkoušejte jet stejnou trasu s více společnostmi. Sami uvidíte, která je pro Vás ta pravá a můžete s ní už jezdit napořád. Naštěstí existuje spousta srovnávačů a testů na internetu, což Vám výběr může naprosto zjednodušit. Berte v potaz i chování řidiče a dobu čekání, protože jistě nechcete na místě vystát důlek, než taxi přijede. U ověřených firem máte jistotu, že Vás neošidí, protože s takovou by jejich pověst hodně klesla a ztratila by spoustu zákazníků, což nemůže dopustit.

Odvoz vozu

Pokud jste na místo dojeli vlastním autem, tak se volat taxi rozhodně nevyplatí, protože byste museli stejně na druhý den vůz dostat zase domů. To s sebou přináší spoustu ztraceného času a finančních nákladů, protože takové cestování není zadarmo. Takže co dělat, když jste si užívali oslavy s alkoholem a vůz stojí před budovou? V tomto případě se rozhodně vyplatí využít služby odvoz vozu Praha, což je velice jednoduché a stačí Vám pouhý jeden telefonát.

řízení vozu

V tom sdělíte všechny potřebné informace, aby řidič mohl dorazit přímo k Vám. Následně Vám přijde potvrzovací SMS s informacemi, jaké vozidlo za Vámi přijede. Řidiči přesně zadáte, kam chcete jet a ten Vás ve Vašem vozu odveze. A proto budete například doma i se svým čtyřkolovým miláčkem, což je nejlepší možné řešení. Naúčtovaná cena je podle Vašeho tachometru ve voze, takže se nemusíte ničeho bát, protože zaplatíte za přesný počet ujetých kilometrů.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.